tło zielone
OŚRODEK POMOCY
SPOŁECZNEJ
DZIELNICY PRAGA POŁUDNIE
M. ST. WARSZAWY
Aktualności
mapa na podstronie
Aktualności - nawigacja
Aktualności - co słychać u nas
 
zdjęcie aktualnosci
2021-09-13
DJ WIKA na spotkaniu w Klubie Integracji Społecznej

 

DJ WIKA na spotkaniu w Klubie Integracji Społecznej

 

 

Po raz drugi w tym roku podopieczni Klubu Integracji Społecznej spotkali się podczas imprezy integracyjnej. Towarzyszyli im prascy seniorzy z DDPS. Gościem specjalnym wydarzenia była Wirginia Szmyt – DJ Wika, najstarsza polska didżejka.

 

W każdym wieku należy robić to na co ma się ochotę, tańczyć, kochać, przytulać się i nie czuć się gorszym od innych ludzi – podkreśliła podczas spotkania najsłynniejsza DJ w Polsce. 

 

Dodatkową atrakcją spotkania była wystawa obrazów Pani Beaty, uczestniczki Klubu Integracji Społecznej. Tematyka obrazów jest tak różnorodna i barwna, jak otaczający nas świat. Malowanie to moje hobby – zaznaczyła autorka obrazów.

Pogoda dopisała, spotkanie odbyło się na świeżym powietrzu. Tańce i wspólna zabawa trwały przez kilka godzin. Zebrani goście chwalili organizację imprezy i z niecierpliwością czekają na kolejne wydarzenia zaplanowane w Klubie Integracji Społecznej.

Tego typu spotkania wpływają na zwiększenie aktywności oraz uczestnictwa w życiu społecznym nie tylko uczestników Klubu Integracji Społecznej, ale także podopiecznych Ośrodka Pomocy Społecznej Dzielnicy Praga-Południe.

 

DJ Wika złożyła autograf dla Klubu Integracji Społecznej - moc serdeczności dla Klubu Integracji Społecznej.jpg

 

Wręczenie kwiatów dla gościa speacjlanego - DJ Wiki.jpg

 

Uczestnicy spotkania oglądają wystawę obrazów uczestniczki Klubu Integracji Społecznej.jpeg

 

uczestnicy Klubu Integracji Społecznej oraz prascy seniorzy w oczewkiwaniu na rozpoczęcie imprezy.jpeg

 

 

 

Wykonanie: Hostlab