tło zielone
OŚRODEK POMOCY
SPOŁECZNEJ
DZIELNICY PRAGA POŁUDNIE
M. ST. WARSZAWY
Aktualności
mapa na podstronie
Aktualności - nawigacja
Aktualności - co słychać u nas
 
zdjęcie aktualnosci
2018-09-25
Piknik Rodzinny

W dniu 23.09.2018r. w Parku im. Polińskiego przy ul. Szaserów odbył się zorganizowany przez Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Praga – Południe Piknik Rodzinny objęty honorowym patronatem Burmistrza Dzielnicy Praga-Południe Pana Tomasza Kucharskiego. Piknik skierowany był do Mieszkańców Dzielnicy, ze szczególną dedykacją dla rodzin z dziećmi i seniorów. Piknik rozpoczął się o godz. 13.00 wystąpieniem organizatora Dyrektora Ośrodka Pani Zuzanny Grabusińskiej.

Podczas Pikniku prowadzone były działania edukacyjno – aktywizacyjne, sportowe, profilaktyczne. Dzieci i młodzież przy pomocy licznej grupy wolontariuszy oraz pracowników ośrodka mogły odkryć lub rozwinąć własne talenty plastyczne, sprawdzić się w konkurencjach i zabawach sportowych, zapoznać się z zasadami bezpieczeństwa, w tym korzystania z Internetu, a także wylosować i wygrać nagrody otrzymane od sponsorów i partnerów. Podczas wspólnego spotkania na scenie odbywały się występy artystów indywidualnych, zespołów, gry i zabawy taneczne dla dzieci, zaś poza sceną liczne pokazy i warsztaty m.in. pokaz pierwszej pomocy przedmedycznej, judo, pol dance, fire show.

Gwiazdą muzyczną pikniku był  Zespół MAXIM.

W trakcie Pikniku uczestnicy mogli skorzystać z bogatej, bezpłatnej oferty cateringowej.

Mieszkańcy Dzielnicy mogli ponadto zapoznać się z różnorodną ofertą pomocową Ośrodka oraz organizacji pozarządowych działających na terenie naszej Dzielnicy. 

obrazek główny
obrazek główny
obrazek główny
obrazek główny
obrazek główny
obrazek główny
obrazek główny
obrazek główny
obrazek główny
Wykonanie: Hostlab