tło zielone
OŚRODEK POMOCY
SPOŁECZNEJ
DZIELNICY PRAGA POŁUDNIE
M. ST. WARSZAWY
Aktualności
mapa na podstronie
Aktualności - nawigacja
Aktualności - co słychać u nas
 
zdjęcie aktualnosci
2022-06-17
Praskie Targi Pracy

 

Szukasz pracy? Mamy dużo ofert

- Nie tylko oferty pracy krajowe i zagraniczne od ponad 30. pracodawców, ale także konsultacje z doświadczonymi doradcami zawodowymi, szkolenia – w tym w j. ukraińskim – i panele ekspertów. Serdecznie zapraszam na Praskie Targi Pracy 12 lipca 2022 r. do nowego Terminala Kultury Gocław – mówi Anna Brzezińska, Dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej Praga Południe.

Organizatorem targów jest Urząd Dzielnicy Praga-Południe m. st. Warszawy oraz Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Praga-Południe m.st. Warszawy.

– Targi to po prostu odpowiedź na potrzeby środowiska, z którym pracujemy, ale także na potrzebę chwili. Do odwiedzania wydarzenia zapraszamy wszystkich poszukujących pracy czy rozpoczynających swą karierę zawodową; niezdecydowaną młodzież, która po zakończeniu szkoły zastanawia się co dalej, studentów kończących studia, bezrobotnych, ale także uchodźców z Ukrainy -  mówi dyrektor Brzezińska.

Imprezie towarzyszyć będą panele eksperckie, warsztaty prowadzone m.in. przez trenerów Uniwersytetu SWPS. Urząd Pracy m.st. Warszawy poprowadzi szkolenie dla uchodźców z Ukrainy w j. ukraińskim.

Praskie Targi Pracy odbędą się 12 lipca 2022 r. w godz. 10.00 – 15.00 w Terminalu Kultury Gocław, ul. Jana Nowaka – Jeziorańskiego 24.

Honorowy Patronat nad wydarzeniem objęli Marszałek Województwa Mazowieckiego - Adam Struzik oraz Prezydent m. st. Warszawy - Rafał Trzaskowski.

Partnerami targów są: Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie, Urząd Pracy m.st. Warszawy, Mazowiecka Wojewódzka Komenda OHP, Uniwersytet SWPS.

Wstęp wolny!!!

Serdecznie zapraszamy

Plakat - Targi pracy

Plakat - Targi praca -wersja Ukraińska

 

Wykonanie: Hostlab