tło zielone
OŚRODEK POMOCY
SPOŁECZNEJ
DZIELNICY PRAGA POŁUDNIE
M. ST. WARSZAWY
Aktualności
mapa na podstronie
Aktualności - nawigacja
Aktualności - co słychać u nas
 
zdjęcie aktualnosci
2021-12-14
WARSZAWSKA WIGILIA Z DOSTAWĄ

 

Obrazek akcji Warszawska Wigilia z Dostawą.jpg

 

Uprzejmie informujemy, że w ramach Warszawskiej Wigilii z Dostawą, m.st. Warszawa wesprze 6000 potrzebujących warszawiaków i dzięki pomocy wolontariuszy dostarczy im 24 grudnia paczki z gotową kolacją wigilijną. Świąteczne paczki zawierać będą m.in.: gotową kolację wigilijną, ciasto, drobne upominki oraz wiele ciepła i serdeczności.

 

Jak otrzymać świąteczną paczkę?

 

Obrazek akcji Warszawska Wigilia z Dostawą.jpg

 

Aby zgłosić chęć otrzymania paczki w ramach Warszawskiej Wigilii z Dostawą, można zadzwonić na specjalny numer telefonu 514 045 346,  który będzie czynny od 14 do 20 grudnia br., w godz. od 9:00 do 17:00 lub wypełnić formularz zgłoszeniowy Warszawskiej Wigilii z Dostawą

W obu przypadkach należy podać swój dokładny adres, by wolontariusze 24 grudnia mogli sprawnie i na czas dostarczyć paczkę świąteczną.

 

Chcesz pomóc? Zostań Wolontariuszem

 

Obrazek akcji Warszawska Wigilia z Dostawą.jpg

 

Warszawa potrzebuje 100 wolontariuszy do pomocy przy pakowaniu paczek, którzy będą dyspozycyjni przez 4 godziny w ciągu dnia i sprawni fizycznie oraz 300 osób mobilnych, z własnym transportem, pomagających w rozwożeniu posiłków na terenie Warszawy.

Zgłoszenia przyjmowane są przez stronę www.ochotnicy.waw.pl lub bezpośrednio na adres e-mail: wol.warszawa@gmail.com do 21 grudnia 2021.

Wykonanie: Hostlab