tło zielone
OŚRODEK POMOCY
SPOŁECZNEJ
DZIELNICY PRAGA POŁUDNIE
M. ST. WARSZAWY
Aktualności
mapa na podstronie
Aktualności - nawigacja
Aktualności - co słychać u nas
 
zdjęcie aktualnosci
2019-06-12
WARSZTATY I KONSULTACJE - PRAWO PRACY

 

 

W dniu 12 czerwca odbędą się kolejne warsztaty i konsultacje prawne z zakresu prawa pracy dla uczestników projektu pn. „Aktywna Rodzina – program wsparcia i aktywizacji społeczno-zawodowej rodzin z dziećmi”. Tematem poszczególnych spotkania będzie kolejno: stosunek pracy i umowy zlecenia (klauzule w umowach, czas wypowiedzenia i godziny nadliczbowe) oraz kolejnego spotkania inne formy zatrudnienia (ochrona danych osobowych pracownika, monitoring w miejscu pracy, a prawo do prywatności). Już dziś zapraszamy wszystkich chętnych i prosimy by zgłaszali się bezpośrednio do swoich pracowników socjalnych. Po godzinnym wykładzie odbywać się będą konsultacje indywidualne więc osoby zainteresowane omówieniem swojej sytuacji zapraszamy serdecznie.

Kolejne spotkanie planowane jest w dniu 18 czerwca br. w godzinach 10:00 -12:00 - I grupa oraz 12:00 -14:00 - II grupa. Warsztaty i konsultacje odbędą się w sali konferencyjnej Działu Pomocy Specjalistycznej na ul. Paca 42. Zajęcia i konsultacje poprowadzi Kancelaria Adwokacka Gołębiewska & Mazur sp. j.

Projekt pn. „Aktywna Rodzina – program wsparcia i aktywizacji społeczno-zawodowej rodzin z dziećmi” jest dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego i realizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014 – 2020 – 2020."

Wykonanie: Hostlab