tło zielone
OŚRODEK POMOCY
SPOŁECZNEJ
DZIELNICY PRAGA POŁUDNIE
M. ST. WARSZAWY
Aktualności
mapa na podstronie
Aktualności - nawigacja
Aktualności - co słychać u nas
 
zdjęcie aktualnosci
2019-01-18
WRĘCZENIE NAGRÓD Z OKAZJI UKOŃCZENIA PROJEKTU „EDUKACJA KLUCZEM DO PRZYSZŁOŚCI”

W dniu 11 stycznia 2019 r. w sali konferencyjnej Działu Pomocy Specjalistycznej Ośrodka Pomocy Społecznej Dzielnicy Praga-Południe m.st. Warszawy, przy ul. Paca 42, odbyło się uroczyste wręczenie nagród dla uczestników projektu „Edukacja kluczem do przyszłości” z okazji jego ukończenia.

 

Uczniowie, którzy przez okres trwania – realizowanego w ramach Programu integracji społeczności romskiej w Polsce na lata 2014–2020, a finansowanego ze środków Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji – zadania korzystali z pomocy korepetytorów w celu poprawienia swojej sytuacji edukacyjnej, wyróżnili się znaczącymi postępami w nauce. Dzięki swojej postawie – chęci kształcenia się i zaangażowania, stali się wzorem do naśladowania dla innych dzieci ze społeczności romskiej z terenu dzielnicy.

 

Nagrody dumnym rodzicom i opiekunom wręczyła Dyrektor Ośrodka – Pani Zuzanna Grabusińska.

W spotkaniu wzięły także udział Pani Agnieszka Skyrpan – Kierownik Działu Pomocy Specjalistycznej, Pani Beata Żabka – Koordynator Zespołu Projektów Społecznych oraz koordynatorzy projektu „Edukacja kluczem do przyszłości” – Pani Anna Krawczyk i Pani Ewa Pawłowska, wieloletni asystent romski. Pani Dyrektor serdecznie podziękowała rodzinom za wkład w edukację swoich pociech, podkreślając, że bez ich wsparcia nie byłoby możliwe osiąganie przez dzieci takich wyników.
Wśród nagród znalazły się notebooki, zachęcające i służące do dalszej pracy.

obrazek główny
obrazek główny
obrazek główny
Wykonanie: Hostlab