tło zielone
OŚRODEK POMOCY
SPOŁECZNEJ
DZIELNICY PRAGA POŁUDNIE
M. ST. WARSZAWY
Kontakt
mapa na podstronie
Siedziba Główna ul. Wiatraczna 11
 

Siedziba Główna ul. Wiatraczna 11


Siedziba Główna ul. Wiatraczna 11 04-366 Warszawa

Kierownik Filii:

Sekretariat tel. (22) 277-33-16

sekretariatf1@ops-pragapoludnie.pl

  

Rejony pracowników socjalnych:

Zespół Pomocy Środowiskowej I – Zamieniecka

  1. Marta Krawczyk (tel. 22 277-33-38) – Bakaliowa, Biskupia, Cukrownicza, Czechowicka, Gorzelnicza, Grochowska 2-36 i 111/113 (ogrzewalnia), Jordanowska, Jubilerska, Kicińskiego, Kokoryczki, Koprzywiańska 2 – dk, Kresowa 1 – 27, Lotnicza, Ludwisarska, Makowska 1 – 39, Marsa 1 – 29, Metalowców, Morgowa 1 – 7 i 2 – 6, Murmańska, Naddnieprzańska 2 – 22 i 1 – 23, Olszynki Grochowskiej, Osada Ojców, Pabianicka, Płowiecka 1 – 15, Rożnowska, Tarnobrzeska, Zarośla, Zawierciańska
  2. Małgorzata Figura (tel. 22 277-33-38) – Boremlowska 4 – 16 i 3 – 15, Byczyńska, Chłopickiego – 2 – dk, Dęby, Domeyki, Grochowska 96 – 128, Kordeckiego 1 – 31 i 2 – 28, Lubieszowska, Makowska 95 – 103, Osowska 25 – 37 i 12 – 40, Pl. Szembeka, Płowce, Stoczkowska, Szaserów 55 – 71 i 60, Sztabowa 1 – 3 i 2 – 6, Zaliwskiego, Zana, Żółkiewskiego 1 – dk
  3. Agnieszka Bablich (tel. 22 277-33-29) – Bełżecka, Komorska 1 – 23 i 2 – 10, Łukowska 1 – 29, Ostrobramska 2 – 88, Rodziewiczówny 1, Tarnowiecka 1 – 5 i 2 – 4, Witolińska, Zamieniecka 2 – 46
  4. Katarzyna Piasecka (tel. 22 277-33-32) – Beskidzka, Biłgorajska, Bitwy Grochowskiej, Boremlowska 2, Dynowska, Grochowska 1 – 97 i 38 – 92, Hetmańska, Koprzywiańska 1 – dk, Kwatery Głównej, Liwiecka, Łysogórska, Makowska 63 – 93, Osowska 1 – 23 i 2 – 10, Podhajecka, Podolska, Pokucka, Roztocka, Styrska, Szaserów 1 – 53 i 2 – 58, Sztabowa 5 – dk i 8 – dk, Trembowelska, Tyśmienicka, Wiarusów, Zapałczana, Żółkiewskiego 2 – dk
  5. Adam Kisiel (22 277-33-32) – Dęblińska, Gdecka 1 – 7, Grochowska 99 – 129, Jarocińska, Kawcza, Komorska 29 – dk i 30 – dk, Łukowska 2 – 28, Osiecka, Rodziewiczówny 2 – dk i 3 – dk, Sulejkowska 1 – 33 i 2 – 48, Tarnowiecka 7 – dk i 6 – dk, Zamieniecka 54 – dk
  6. Ilona Frączek – Matusik (tel. 22 277-33-33) – Białowieska 2 – dk, Budrysów, Filomatów, Gdecka 15 – dk, Gedymina, Grochowska 131 – 169, Karczewska bez 31-33, Łukiska 13 – dk i 14 – dk, Lukowska 31 – dk i 30 – dk, Mlądzka, Okuniewska, Omulewska, Ostrobramska 90 – 124, Pustelnicka, Sulejkowska 35 – dk i 50 – dk, Zamieniecka 1 – dk, Znicza
  1. Katarzyna Zasońska (tel. 22 277-33-37) – Daszowska, Dubieńska, Kiprów, Lubartowska, Lubiniecka, Nasielska, Osowska 39 – dk i 42 – dk, Pułtuska, Serocka 1 – dk

Zespół Pomocy Środowiskowej II – Kicki

  1. Marzena Cieślikowska (tel. 22 277-33-21) – Garwolińska, Grochowska 200 – 222, Kobielska 1 – 45 i 2 – 40, Nizinna 1 – 9 i 2 – 18, Paca 1 – 21 i 2 – 10, Prochowa 1 – 35 i 2 – 32
  2. Beata Wochelska (tel. 22 277-33-20) – Apteczna, Grochowska 224 – 260, Kickiego 1 – 15 i 2 – 20, Kobielska 48 – 86 i 47 – 85, Nizinna 11 – dk i 20 – dk, Rębkowska, Siennicka 22 – 26
  3. Ludwika Odziomek – Gładysz (tel. 22 277- 33-21) – Kaleńska, Kobielska 88/92 – dk, Wiatraczna 1 – 23
  4. Elżbieta Bareja (tel. 22 277-33-20) – Chrzanowskiego, Dwernickiego 1 – 39 i 2 – 28, Kickiego 17 – dk i 22 – dk, Mycielskiego, Paca 12 – dk i 23 – dk, Prochowa 34 – dk i 49 – dk, Wiatraczna 2 – dk i 25 – dk, Zakole
  5. Edyta Jerzak (tel. 22 277-33-21) – Szaserów 128 (szpital)
  6. Iwona Kondrak (tel. 22 277-33-18) – Al. Stanów Zjednoczonych 72, Darłowska, Dobrzyniecka, Grochowska 130 – 166, 170 – 176 i 186, Karczewska 31 – 33, Korytnicka, Ostrołęcka, Zagójska
  7. Mariusz Reweda (tel. 22 277-33-37) – Chłopickiego 55 – dk, Dudziarska, Kordeckiego 33 – 79 i 30 – 62, Kozia Górka, Łaziebna, Makowska 115 – 125 i 155, Paśników, Romea i Julii, Szklanych Domów, Wspólna Droga, Zbrojarska

Zespół Pomocy Środowiskowej IV – Kamionek

  1. Paulina Górnicka (tel. 22 277-33-34) – Groszowicka, Kobielska 91, Owsiana, Podskarbińska, Stanisławowska, Terespolska, Weterynaryjna
  2. Agata Jasińska (tel. 22 277-33-34) – Chodakowska, Drewnicka, Głucha i Gocławska, Grochowska 294 – 332, Kałuszyńska, Kamionkowska, Mińska, Rybna, Wawerska, Żupnicza
  3. Natalia Jungrav – Gieorgica (tel. 22 277 – 35) – Bliska, Frycza-Modrzewskiego, Grochowska 334 – dk, Joselewicza, Lubelska, Nowińska, Skaryszewska, Targowa 1- 5 i 2 – 14, Zamoyskiego 24 – 36 i 43 – 53
  4. Kamil Woźnica (tel. 22 277-33-35) – Drwęcka 14 (patronat), Przeworska, Siennicka 15 – dk i 28 – dk
  5. Katarzyna Chmielewska – Utans (tel. 22 277 – 35) – Grochowska 274 – 292 i 271 – dk
  1. Bogumił Wiśniewski (tel. 22 277-33-18) – Białowieska 1 – dk, Igańska 2 – dk, Kruszewskiego, Kutnowska, Majdańska, Męcińska, Szczawnicka, Zgierska
  2. Marzena Umiastowska (tel. 22 277-33-33) – Barwnicza, Boremlowska 17 – dk i 18 – dk, Chłodnicza, Chłopickiego 1 – 53, Obarowska, Pokrzywnicka, Rusznikarska, Serocka 2 – dk, Szaserów 73 – 141, 72 – 108 i 116 – 126, Sztuki, Załęże

Koordynatorzy

  1. Iwona Nowak (tel. 22 277-33-27) – Czapelska
  2. Aleksandra Wojciechowska (tel. 22 277-33-39) – Igańska 1 – dk, Krypska

 

Wykonanie: Hostlab